Przedszkole

Mali Einsteini to przedszkole prywatne, wpisane do ewidencji przedszkoli niepublicznych pod nr. 1/15. Przedszkole realizuje nauczanie i wychowanie w zakresie podstawy programowej, oraz realizuje cele i zadania wynikające z ustawy o systemie oświaty oraz wydanych na jej .podstawie aktów wykonawczych. Zajmujemy się edukacją i opieką oraz adaptacją przedszkolną,dzieci w wieku od 2,5-6 lat. Przedszkole czynne jest cały rok, od poniedziałku do piątku w godz.7.00 -17.00. Przedszkole Mali Einsteini, posiada dotację z Urzędu Miasta Bochnia na każde dziecko. Przedszkole ma rozszerzony zakres zajęć dodatkowych. Pochwalić możemy się unikalną formą zajęć, które prowadzone są przez wykwalifikowaną, kompetentną oraz odpowiedzialną kadrę nauczycieli, co daje gwarancję wysokiego poziomu pracy pedagogicznej i pomocy w rozwoju intelektualnym i emocjonalnym dzieci. W większości zajęcia dodatkowe są warsztatami, podczas których robiąc coś ciekawego, bawiąc się i ucząc, dzieci poznają zagadnienia "namacalnie" i praktycznie. W ten sposób dzięki naturalnej ciekawości, dzieci z kontekstu, szybciej przyswajają wiadomości. Przedszkole współpracuje z firmą cateringową, która serwuje dzieciom pięć zdrowych posiłków: pierwsze śniadanie, drugie śniadanie, pierwsze danie, drugie danie, podwieczorek. Caterin podawany w naszym przedszkolu dzieciom, to zdrowe, tradycyjne dania kuchni polskiej, z uwzględnieniem dziennego zapotrzebowania kalorycznego dziecka oraz bogactwa witaminy w postaci warzyw i owoców. Kontrolę jadłospisu prowadzi na każdym etapie technolog żywienia oraz podczas komponowania menu dietetyk. Jadłospis dostępny do wglądu rodziców, na tablicy informacyjnej w przedszkolu. Przedszkole znajduje się w zacisznym miejscu, w nowo postawionym budynku na parterze, ma osobne wejście i własny plac zabaw. Budynek jest ogrodzony z dużym parkingiem i domofonem. Wokół budynku jest dużo zieleni. Na powierzchni 150m2 mieszczą się: szatnia, dwie przestronne sale do zajęć dydaktycznych oraz zabawy z dużą ilością okien, jadalnie, toaleta dla dzieci, toaleta dla nauczycieli, pokój nauczyciela, sanitaria gastronomiczne dla dzieci i nauczycieli. Placówka została również wyposażona w nowoczesny sprzęt, monitoring wew. i zew. Przedszkole Mali Einsteini, spełnia wymogi lokalowe, socjalno-bytowe, żywieniowe oraz wymogi przeciwpożarowe, sanepidu oraz przepisy bhp.

Nasza misja...

Życie dziecka w okresie przedszkolnym to przede wszystkim zabawa. To na niej opieramy naszą działalność wychowawczą i dydaktyczną. Powtarzając za Friedrichem Frobelem ”wolność zabawy to prawo najpierwsze…" Nie startujemy w wyścigu talentów, lecz pozostawiamy dzieciom pełną wolność spokojnego bawienia się w życie. Kierujemy się zasadą, że najważniejsze dla harmonijnego rozwoju maluszka są miłość, szacunek, ciepło i czas… Wspieramy jego wrodzoną ciekawość świata, rozwijamy poczucie własnej wartości i szacunku do innych. "Dzieci są jak posiane nasiona. Trzeba je codziennie pielęgnować w takich warunkach nasiona kiełkują, rośliny rosną, a potem zakwitają" - Skimcki Suzuki, Pod opieką miłości.

Dlaczego my?

Niepubliczne przedszkole Mali Einsteini, to nowoczesna placówka położona w Bochni, działajaca od 2009 roku.. To wyjątkowe miejsce zapewniające każdemu dziecku najwyższy poziom nauczania oraz najlepszą opiekę. Wyróżniają nas najnowsze metody edukacyjne, zdrowe żywienie dostosowane do potrzeb każdego z podopiecznych. Gwarantujemy ponadto najlepsze warunki do nauki i zabawy oraz bezpieczeństwo.

Co nas wyróżnia?

* komplementarna oferta edukacyjna od najmłodszych lat
* współpraca z metodykami wczesnej edukacji zapewniająca dzieciom doskonały start w szkole
* autorski program dydaktyczno - wychowawczy
* doświadczona kadra z pasją i zaangażowaniem
* przyjazna rodzinna atmosfera
* doskonała lokalizacja
* duże, przestronne, nowoczesne, jasne sale dydaktyczne
* własny duży ogród z dużą ilością zieleni

Osiągnięcia

Jeżeli miarą sukcesów jest szczęście i uśmiech dziecka - jesteśmy najlepsi:)

W opinii Rodziców, przez kilka lat wypracowaliśmy sobie opinie miejsca tętniącego życiem, które dba o potrzeby najmłodszych i wychowuje je konsekwentnie w atmosferze szacunku i rodzinnego ciepła. Jeżeli miarą sukcesów jest liczba absolwentów pochwalić się możemy, że wszystkie nasze maluchy odwiedzają nas chętnie, by powspominać beztroską zabawę.

Zobacz także:

English Preschool

W naszym przedszkolu z akcentem brytyjskim, stawiamy na edukację poprzez kreatywną zabawę, która w naturalny sposób angażuje dzieci do przyswajania wiedzy.

Żłobek

Żłobek Mali Einsteini jest przewodnikiem,opiekunem i profesjonalnym doradcą dla naszych podopiecznych.To miejsce, dzie maluch świetnie się bawi,choć stawia przed sobą poważne cele.

Galeria zdjęć